Resultater pr klasse og pr klubb

 

Resultatliste Jenter 10 år & yngre ny   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
  Hole,Signe Skoppum IL 12:57 (1-1)
  Ladiszlaidesz,Maria Bø SSL 12:31 (2-1)
  Lid,Carine Heddal IL 15:02 (4-3)
  Tors,Guro Skarpodde Drangedal IL 09:17 (0-0)
  Åberg,Maiken Ivrig IL 17:27 (4-3)
Resultatliste Gutter 10 år & yngre ny   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNS Bergskås,Vetle Heddal IL  
  Fehn,Jon Anders Bø SSL 10:44 (1-0)
  Haugholt,Audun Fuhre Heddal IL 17:55 (3-4)
  Holløkken,Martin Ofte Bø SSL 09:10 (0-0)
  Koch,Lars Christian Drangedal IL 14:16 (2-1)
  Kaasa,Petter Heddal IL 11:54 (1-1)
  Løyte,Nikolai Jonskås Drangedal IL 08:51 (0-1)
  Sturød Dale,Jakob Heddal IL 11:18 (0-0)
  Svendsen,Adrian Heddal IL 15:00 (2-0)
  Svendsen,Dag Eie Drangedal IL 10:13 (0-0)
  Uhlin-Engstu,Johannes Heddal IL 17:29 (1-0)
  Vadder,Bendik Fyresdal SSL 11:28 (1-1)
  Åberg,Kevin Ivrig IL 20:54 (4-5)
Resultatliste Jenter 11-12 år Nybeg   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Heisholt,Lilly Ørn, IF 10:09 + 00:00 (0-0)
Resultatliste Gutter 11-12 år Nybeg   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Bakken,Torjus Heddal IL 08:39 + 00:00 (0-1)
2 Leiulfsrud,Sondre Heddal IL 09:48 + 01:09 (0-1)
3 Horgen,Vegard Bø SSL 09:57 + 01:18 (1-1)
4 Kåsin,Sander B Bø SSL 14:59 + 06:20 (1-1)
Resultatliste Jenter 11 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 eskilt,anna Drangedal IL 11:23 + 00:00 (1-3)
2 Paulsen,Åsne Strand Bø SSL 12:09 + 00:46 (1-1)
3 Aamlid,Kaja Fyresdal SSL 12:40 + 01:17 (4-4)
Resultatliste Jenter 12 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Hansen Austjord,Tuva Fyresdal SSL 09:50 + 00:00 (2-0)
2 Askersrud,Mari Fyresdal SSL 10:06 + 00:16 (0-1)
3 Svendsen,Andrea Eie Drangedal IL 10:24 + 00:34 (2-1)
Resultatliste Gutter 11 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Lyngdal,Steinar Lauvik Fyresdal SSL 11:13 + 00:00 (3-3)
2 Enger,Sverre Kornmo Fyresdal SSL 11:42 + 00:29 (4-3)
3 Sæther Midtbø,Are Fyresdal SSL 11:43 + 00:30 ()
4 Momrak-Haugan,Magnus Fyresdal SSL 12:14 + 01:01 (3-3)
5 Hellekås,Nikolai Alexander Bø SSL 13:00 + 01:47 (4-4)
6 Brødsjø,Jonas Sannidal IL 13:21 + 02:08 (1-3)
DNS Skomedal,Kristian Sølyst Fyresdal SSL  
Resultatliste Gutter 12 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Suhrke,Ole Tafjord Ivrig IL 09:24 + 00:00 (1-3)
2 Kasin,Sondre Mork Heddal IL 10:38 + 01:14 (1-0)
3 Ladiszlaidesz,Mathias Bø SSL 10:39 + 01:15 (1-0)
4 Hove,Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 11:26 + 02:02 (2-2)
5 Kleiv,Knut Olav Bø SSL 12:04 + 02:40 (5-1)
6 Wienenga,Truls Aksvik Idrettslaget Dyre Vaa 12:07 + 02:43 (3-4)
7 Holløkken,Jonas Ofte Bø SSL 12:25 + 03:01 (3-3)
8 Strand,Syver Grimstad Bø SSL 12:59 + 03:35 (3-2)
9 Løkamoen,Even Heddal IL 13:38 + 04:14 (4-4)
Resultatliste Jenter 13 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Sæther Midtbø,Mia Fyresdal SSL 12:21 + 00:00 (3-1)
2 Aamlid,Vilde Fyresdal SSL 12:54 + 00:33 (2-2)
3 Grave,Alise Nekstad Fyresdal SSL 13:08 + 00:47 (3-3)
4 Hordvei,Aasne Jonstang Heddal IL 13:17 + 00:56 (2-3)
5 Eika,Åste Bø SSL 13:30 + 01:09 (3-4)
Resultatliste Jenter 14 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Håkonsen,Eira Kristine Bø SSL 12:11 + 00:00 (3-2)
2 Odden,Frida Drangedal IL 12:26 + 00:15 (1-1)
3 Folkestad,Ine Lovise Fyresdal SSL 13:10 + 00:59 (2-1)
4 Bakken,Eline Heddal IL 15:41 + 03:30 (4-4)
DNS Strand,Thyra Grimstad Bø SSL  
Resultatliste Gutter 13 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Fjellheim,Kjetil Sannidal IL 12:08 + 00:00 (1-3)
2 Gulbrandsen,Kasper Dagsland Bø SSL 12:34 + 00:26 (3-4)
3 Steinmoen,Sander Heddal IL 12:56 + 00:48 (4-2)
4 Uhlin-Engstu,Even Heddal IL 13:33 + 01:25 (2-4)
5 Bugge,Benjamin Bø SSL 14:34 + 02:26 (5-4)
6 Stub-Jakobsen,Halvor Bø SSL 15:06 + 02:58 (5-4)
7 Hopland,Sondre Taraldlien Fyresdal SSL 15:18 + 03:10 (4-4)
Resultatliste Gutter 14 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Bergskås,Mathias Heddal IL 10:09 + 00:00 (1-0)
2 Hansen Austjord,Per Fyresdal SSL 10:28 + 00:19 (2-2)
3 Hordvei,Mathias Heddal IL 11:20 + 01:11 (4-3)
4 Ekrheim,Ludvik Karlsen Skoppum IL 11:26 + 01:17 (3-3)
5 Heiret,Bror Eskil IL Bevern 11:27 + 01:18 (3-1)
6 Hillestad Pedersen,Ole Jakob IL Bevern 12:23 + 02:14 (3-2)
7 Wraa,Leon Fyresdal SSL 12:30 + 02:21 (2-2)
8 Bjærum,Øyvind Masdal Skoppum IL 12:47 + 02:38 (3-2)
9 Lid,Lars Olav Heddal IL 13:16 + 03:07 (1-2)
10 Jonskås,Simen H Drangedal IL 13:21 + 03:12 (3-3)
11 Kvasjord,Einar Sigvart Fyresdal SSL 14:22 + 04:13 (4-4)
12 Wienenga,Marius Aksvik Idrettslaget Dyre Vaa 14:54 + 04:45 (4-5)
Resultatliste Jenter 15 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Herfoss,Guro Seline Drangedal IL 12:07 + 00:00 (0-0)
2 Sørheim,Sunniva Idrettslaget Dyre Vaa 12:34 + 00:27 (2-1)
DNS Bergmann,Kristina Drangedal IL  
Resultatliste Jenter 16 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Skar,Synne Findal Sannidal IL 13:10 + 00:00 (2-2)
2 Steinmoen,Vilde Heddal IL 14:14 + 01:04 (1-1)
3 Minnesjord,Hannah Ørn, IF 14:43 + 01:33 (0-3)
4 Heimdal,Janne Heddal IL 15:34 + 02:24 (2-2)
Resultatliste Gutter 15 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Ladiszlaidesz,Jonathan Bø SSL 15:01 + 00:00 (3-3)
2 Suhrke,Tobias Tafjord Ivrig IL 15:06 + 00:05 (2-4)
3 Andersen,Bendik Bø SSL 15:08 + 00:07 (2-3)
4 Holte,Hans Bø SSL 15:22 + 00:21 (1-5)
5 Levang,Sigurd Aas Fyresdal SSL 15:26 + 00:25 (3-4)
6 Strand Paulsen,Stian Bø SSL 16:01 + 01:00 (2-4)
7 Åberg,Emil Ivrig IL 16:31 + 01:30 (4-5)
8 Rørvik,Eirik Andrè Heddal IL 17:12 + 02:11 (3-3)
9 Hole,Ådne Skoppum IL 17:44 + 02:43 (3-4)
DNS Meen,Jens Innleggen Ørn, IF  
DNS Brødsjø,Markus Sannidal IL  
Resultatliste Gutter 16 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Skaaheim,Benjamin H. Skoppum IL 14:50 + 00:00 (3-4)
2 Unneberg,Markus Maurtvedt Ivrig IL 14:52 + 00:02 (3-4)
3 Eidissen,Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 15:05 + 00:15 (3-4)
4 Bjørnsen,Kristoffer Drangedal IL 15:12 + 00:22 (3-3)
5 Jonskås,Eirik H Drangedal IL 17:13 + 02:23 (5-5)
Resultatliste Kvinner 20-21 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Larsen,Anniken Ørn, IF / Team Statkraft Telemark 26:09 + 00:00 (4-3)
Resultatliste Kvinner 19 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Herfoss,Ida Emilie Drangedal IL 19:06 + 00:00 (2-3)
2 Nenseter,Maren Bø SSL 21:39 + 02:33 (3-3)
3 Kallager,Marie Roko Bø SSL / Team Statkraft Telemark 21:50 + 02:44 (2-2)
Resultatliste Kvinner 17 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Kittelsen,Hege Idrettslaget Dyre Vaa 19:57 + 00:00 (1-2)
2 Melås,Emilie Drangedal IL 22:36 + 02:39 (5-2)
Resultatliste Menn 19 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Håkonsen,Magnus Bø SSL / Team Statkraft Telemark 16:30 + 00:00 (1-0)
2 Koch,Alexander Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 22:00 + 05:30 (3-2)
Resultatliste Menn 18 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Skar,Hogne Findal Sannidal IL / Team Statkraft Telemark 17:06 + 00:00 (2-0)
2 Valbø,Steinar Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 18:01 + 00:55 (1-2)
3 Sandven,Magnus Heddal IL 22:13 + 05:07 (1-5)
Resultatliste Menn 17 år   Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Stokland,Elias Kristoffer Ivrig IL 22:36 + 00:00 (4-3)