Startliste Jenter 10 år & yngre ny Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
3 Lid,Carine Heddal IL 12:01:00   N 3
4 Ladiszlaidesz,Maria Bø SSL 12:01:30   N 4
5 Tors,Guro Skarpodde Drangedal IL 12:02:00   N 5
6 Hole,Signe Skoppum IL 12:02:30   N 6
             
Startliste Gutter 10 år & yngre ny Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
9 Kaasa,Petter Heddal IL 12:04:00   N 9
10 Svendsen,Dag Eie Drangedal IL 12:04:30   N 10
11 Uhlin-Engstu,Johannes Heddal IL 12:05:00   N 11
12 Koch,Lars Christian Drangedal IL 12:05:30   N 12
13 Bergskås,Vetle Heddal IL 12:06:00   N 13
14 Svendsen,Adrian Heddal IL 12:06:30   N 14
15 Haugholt,Audun Fuhre Heddal IL 12:07:00   N 15
16 Holløkken,Martin Ofte Bø SSL 12:07:30   N 16
17 Sturød Dale,Jakob Heddal IL 12:08:00   N 17
18 Vadder,Bendik Fyresdal SSL 12:08:30   N 18
19 Fehn,Jon Anders Bø SSL 12:09:00   N 19
             
Startliste Jenter 11-12 år Nybeg Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
22 Bakken,Eline Heddal IL 12:16:30   J 2
             
Startliste Gutter 11-12 år Nybeg Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
25 Bakken,Torjus Heddal IL 12:18:00   N 5
26 Leiulfsrud,Sondre Heddal IL 12:18:30   N 6
27 Horgen,Vegard Bø SSL 12:19:00   N 7
             
Startliste Jenter 11 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
30 Aamlid,Kaja Fyresdal SSL 12:20:30   N 10
31 Paulsen,Åsne Strand Bø SSL 12:21:00   N 11
32 eskilt,anna Drangedal IL 12:21:30   N 12
             
Startliste Jenter 12 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
35 Hansen Austjord,Tuva Fyresdal SSL 12:23:00   N 15
36 Svendsen,Andrea Eie Drangedal IL 12:23:30   N 16
37 Askersrud,Mari Fyresdal SSL 12:24:00   N 17
             
Startliste Gutter 11 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
40 Sæther Midtbø,Are Fyresdal SSL 12:30:30   N 20
41 Brødsjø,Jonas Sannidal IL 12:31:00   N 1
42 Lyngdal,Steinar Lauvik Fyresdal SSL 12:31:30   N 2
43 Hellekås,Nikolai Alexander Bø SSL 12:32:00   N 3
44 Enger,Sverre Kornmo Fyresdal SSL 12:32:30   N 4
45 Momrak-Haugan,Magnus Fyresdal SSL 12:33:00     5
46 Skomedal,Kristian Sølyst Fyresdal SSL 12:33:30   N 6
             
Startliste Gutter 12 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
49 Holløkken,Jonas Ofte Bø SSL 12:35:00   N 9
50 Wienenga,Truls Aksvik Idrettslaget Dyre Vaa 12:35:30   N 10
51 Kleiv,Knut Olav Bø SSL 12:36:00   N 11
52 Løkamoen,Even Heddal IL 12:36:30   N 12
53 Hove,Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 12:37:00   N 13
54 Strand,Syver Grimstad Bø SSL 12:37:30   N 14
55 Kasin,Sondre Mork Heddal IL 12:38:00   N 15
56 Ladiszlaidesz,Mathias Bø SSL 12:38:30   N 16
             
Startliste Jenter 13 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
59 Aamlid,Vilde Fyresdal SSL 12:46:30 3543220 N 19
60 Sæther Midtbø,Mia Fyresdal SSL 12:47:00   N 20
61 Eika,Åste Bø SSL 12:47:30   J 1
62 Hordvei,Aasne Jonstang Heddal IL 12:48:00   N 2
63 Grave,Alise Nekstad Fyresdal SSL 12:48:30   N 3
             
Startliste Jenter 14 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
66 Håkonsen,Eira Kristine Bø SSL 12:50:00 3514577 J 6
67 Odden,Frida Drangedal IL 12:50:30 3497831 J 7
68 Strand,Thyra Grimstad Bø SSL 12:51:00   J 8
             
Startliste Gutter 13 år          
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
71 Bugge,Benjamin Bø SSL 12:52:30   N 11
72 Steinmoen,Sander Heddal IL 12:53:00   J 12
73 Gulbrandsen,Kasper Dagsland Bø SSL 12:53:30   N 13
74 Uhlin-Engstu,Even Heddal IL 12:54:00   N 14
75 Hopland,Sondre Taraldlien Fyresdal SSL 12:54:30 3550621 N 15
76 Fjellheim,Kjetil Sannidal IL 12:55:00   J 16
77 Stub-Jakobsen,Halvor Bø SSL 12:55:30   N 17
             
Startliste Gutter 14 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
80 Bjærum,Øyvind Masdal Skoppum IL 13:01:30   J 20
81 Heiret,Bror Eskil IL Bevern 13:02:00 3485638 J 1
82 Ekrheim,Ludvik Karlsen Skoppum IL 13:02:30   J 2
83 Wraa,Leon Fyresdal SSL 13:03:00 3487931 J 3
84 Wienenga,Marius Aksvik Idrettslaget Dyre Vaa 13:03:30 3426707 N 4
85 Lid,Lars Olav Heddal IL 13:04:00   J 5
86 Kvasjord,Einar Sigvart Fyresdal SSL 13:04:30 3500485 N 6
87 Bergskås,Mathias Heddal IL 13:05:00   J 7
88 Hillestad Pedersen,Ole Jakob IL Bevern 13:05:30 3466679 J 8
89 Jonskås,Simen H Drangedal IL 13:06:00 3485810 J 9
90 Hordvei,Mathias Heddal IL 13:06:30   N 10
91 Hansen Austjord,Per Fyresdal SSL 13:07:00 3453024 N 11
             
Startliste Jenter 15 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
94 Bergmann,Kristina Drangedal IL 13:08:30 3396116 J 14
95 Sørheim,Sunniva Idrettslaget Dyre Vaa 13:09:00 3398674 J 15
96 Herfoss,Guro Seline Drangedal IL 13:09:30 3396637 J 16
             
Startliste Jenter 16 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
99 Heimdal,Janne Heddal IL 13:13:30     19
100 Minnesjord,Hannah Ørn, IF 13:14:00     20
101 Skar,Synne Findal Sannidal IL 13:14:30 3404787 J 1
102 Steinmoen,Vilde Heddal IL 13:15:00   J 2
             
Startliste Gutter 15 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
105 Rørvik,Eirik Andrè Heddal IL 13:16:30   J 5
106 Strand Paulsen,Stian Bø SSL 13:17:00   J 6
107 Åberg,Emil Ivrig IL 13:17:30   N 7
108 Andersen,Bendik Bø SSL 13:18:00   J 8
109 Levang,Sigurd Aas Fyresdal SSL 13:18:30 3508827 J 9
110 Holte,Hans Bø SSL 13:19:00   J 10
111 Meen,Jens Innleggen Ørn, IF 13:19:30 3541174 J 11
112 Brødsjø,Markus Sannidal IL 13:20:00   J 12
113 Ladiszlaidesz,Jonathan Bø SSL 13:20:30   J 13
114 Hole,Ådne Skoppum IL 13:21:00 3501947 N 14
             
Startliste Gutter 16 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
117 Skaaheim,Benjamin H. Skoppum IL 13:22:30 3411097 J 17
118 Jonskås,Eirik H Drangedal IL 13:23:00 3407301 J 18
119 Eidissen,Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 13:23:30 3399045 J 19
120 Unneberg,Markus Maurtvedt Ivrig IL 13:24:00 3093564 J 20
121 Bjørnsen,Kristoffer Drangedal IL 13:24:30 3398724 J 1
             
Startliste Kvinner 20-21 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
122 Larsen,Anniken Ørn, IF/ Team Statkraft Telemark 13:25:00 3362647 J  
             
Startliste Kvinner 19 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
123 Herfoss,Ida Emilie Drangedal IL 13:25:30      
124 Kallager,Marie Roko Bø SSL/ Team Statkraft Telemark 13:26:00 3321270 J  
             
Startliste Kvinner 17 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
125 Melås,Emilie Drangedal IL 13:26:30 3358231 J  
126 Kittelsen,Hege Idrettslaget Dyre Vaa 13:27:00 3409380 N  
             
Startliste Menn 19 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
127 Koch,Alexander Drangedal IL/ Team Statkraft Telemark 13:27:30 3476231 J  
128 Håkonsen,Magnus Bø SSL/ Team Statkraft Telemark 13:28:00 3569084 J  
             
Startliste Menn 18 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
129 Skar,Hogne Findal Sannidal IL/ Team Statkraft Telemark 13:28:30 3322203 J  
130 Valbø,Steinar Drangedal IL/ Team Statkraft Telemark 13:29:00 3316361 J  
             
Startliste Menn 17 år Return        
Startnr Navn Klubb                  Tid Brikke Lisens Skivenr
131 Stokland,Elias Kristoffer Ivrig IL 13:29:30 3515467 J  

 

For startlister pr klubb klikk her